İçeriğe geç

Temsilciliklerimiz

Genos International

İş yaşamı profesyonellerinin öz farkındalık, empati, liderlik ve dayanıklıklarını geliştiren temel duygusal zeka yetkinliklerini hayatlarında uygulamalarına destek olur. “Daha azıyla daha fazlası” yaklaşımına sahip dünyamızda, işyerinde uygulanan duygusal zeka yaklaşımları başarı için esastır. Genos, 2002’de Swinburne Üniversitesi ile Dr. Ben Palmer ve Prof. Con Stough tarafından ortaya çıkarılan duygusal zeka modelini ve ölçümlemesini pazara sunmak için Avustralya’da kuruldu. Geçen zaman içerisinde Genos, uluslararası bir şirket haline gelerek, Fortune 500 dahil birçok şirkete, Dünya’nın birçok ülkesindeki iş ortakları ağıyla hizmet ve destek vermektedir.

Genos International 2017’den beri her sene Training Industry’nin En iyi Değerlendirme ve Ölçümleme Şirketi ödülünü kazanmaktadır.

Bu çözümleri ülkemizde uygulama ve uygulayacak olanları yetiştirme yetkisi Human Works by Cem Atat’tadır.

Genos International

Game-changing for business.

Life-changing for people.

Deep Change

2000 yılında Cindy Wigglesworth tarafından kurulan Deep Change, Liderlik Gelişim Danışmanları, Yönetici Koçları, Kurumsal Gelişim Eğitmenleri ve Çoklu Zeka Uzmanlarından oluşan çok uluslu bir deneyim ağıdır. Deep Change’i farklı kılan şey, zaten başarılı olan ve liderlik kapasitesinin üst sınırlarını zorlayan olağanüstü liderlerle çalışma yeteneğimizdir. Biz herkes için değiliz – olduğundan daha da ilerisine gitmek isteyen, gelişimin peşinde olan liderler içiniz. Amaca yönelik "Seviye 5 Liderler" veya Bilinçli Kapitalistler olmak isteyen sizin gibi liderlere yardımcı olmakta çok başarılıyız.

Danışmanlarımız, eğitmenlerimiz ve koçlarımız alışık olduğunuzdan daha derindir. Yetişkin gelişimi, integral teori, spiral dinamikler, duygusal zeka, spiritüel zeka ve iş yaşam döngüsü modeli ile ilgili en son teorilerde deneyimliyiz. Harvard'dan Dr. Robert Kegan'ın liderlerin daha yüksek karmaşıklık ve kapasite seviyelerine geçmelerine yardımcı olma gereksinimi olarak tanımladığı şey şu reçetedir: mücadele ve desteğin mükemmel dengesi. Bunu mükemmel bir uyum bulacağınıza inandığımız benzersiz bir yaklaşımla yapıyoruz. Siz hazırsanız biz de hazırız!