İçeriğe geç

Davranış Ölçümleme ve Geri Bildirim Araçları

Liderlik Davranışları Ölçümleme Aracı

Büyük liderlerin eşsiz insan becerileri vardır. Genos International, liderlerin başkalarıyla daha iyi ilişki kurmasına, onları etkilemesine ve ilham vermesine yardımcı olmak için sinir bilimini ve duygusal zekayı kullanır. Sonuç, daha olumlu ve daha sağlıklı bir işyeri kültürü ile birlikte verimlilik ve yüksek performanstır. Çünkü, insanların hissettikleri ile işteki performansları arasında doğrudan bir bağlantı vardır.

Araştırmalar, liderlikte duygusal zekanın, yüksek performans ve çalışan bağlılığını sağlayan en önemli etken olduğunu ortaya koyuyor. Duygusal zekası yüksek liderlere sahip olan kurumlar, sürdürülebilir bir rekabet avantajı, yüksek performans kültürü ve müşteri sadakati elde ediyor.

Liderlik Davranışları Ölçümleme Aracı ve raporu, bir liderin davranışlarında duygusal zeka yetkinliklerini ne kadar iyi sergilediğini, bunu yapmanın meslektaşları için ne kadar önemli olduğunu, kendisi hakkında yapılan anonim yorumları ve Dünya çapında diğer liderlere oranla nasıl bir durumda olduğunu ortaya çıkarır.

Genos International 2017’den beri her sene Training Industry’nin En iyi Değerlendirme ve Ölçümleme Şirketi ödülünü kazanmaktadır. Bu çözümleri ülkemizde uygulama ve uygulayacak olanları yetiştirme yetkisi Human Works by Cem Atat’tadır. Bilimsel araştırmalara dayanan, davranış temelli ölçümleme araçlarımızın bir örneğini aşağıdaki formu doldurarak anında talep edebilirsiniz.

Kim daha yüksek düzeyde bir duygusal zeka istemez ki? Araştırmalar, yüksek düzeyde duygusal zekanın kariyer başarısını, zihinsel sağlığı, ilişki memnuniyetini, mizahı ve mutluluğu artırdığını göstermiştir. Daha sık sergilenen duygusal zeka davranışları iş stresi ve kişisel dayanıklılığınızı oluşturmak için de en iyi panzehirdir.

Duygusal zekayı daha etkili bir şekilde sergilemek, sadece insanların işte daha verimli olmasına yardımcı olmakla kalmaz, kişisel ilişkilerini şekillendirerek daha iyi bir eş, kardeş, ebeveyn, meslektaş ve arkadaş olmalarına yardımcı olur.

Kuruluşlara çeşitli şekillerde duygusal zeka ile çalışma yeteneği veriyoruz. Çevik liderler geliştirmekten, bin yıllık iş gücüyle etkileşime geçmekten, bireylerin daha bilinçli olmalarına yardımcı olmaya kadar. Genos duygusal zeka değerlendirmeleri, iş gücünüzün hayatını değiştirebilir.

İş Yeri Davranışları Ölçümleme Aracı ve Raporu ile davranışlarınızda duygusal zekanızı ne sıklıkla sergilediğinizi, bunu sergilemenin etrafınızdakiler için ne kadar önemi olduğunu ve yazılı geri bildirimleri görebilirsiniz.

Satış Ekipleri İçin Duygusal Zeka Davranışları Ölçümleme Aracı

İşe Alım için Ölçümleme Aracı

Şirket Duygu Endeksi

Bahsi geçen ölçümleme araçlarımızla ilgili daha fazla bilgi ve örnek bir rapor görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.